Położna Marta udzieliła nam konsultacji w przyjaznej atmosferze, zatroszczyła się o wszystkich domowników (dziecko zbadała delikatnie, z zachowaniem wszystkich zasad higieny). Zebrała dokładny wywiad, przeanalizowała dokładnie naszą sytuację i mam przekonanie, że udzieliła porady zgodnie z najnowszymi zaleceniami. Bardzo żałuję, że nie spotkałam takiej opieki medycznej na oddziele położniczym – życzę wszystkim takiej troskliwiej opieki w tym szczególnym czasie!

Aleksandra Kęsickamama Wojtka

Martę cechuje pełen profesjonalizm, personalne podejście i szeroki zakres wiedzy. Dzięki Niej dowiedzieliśmy się między innymi jak dobrze przystawić dziecko do piersi oraz uzyskaliśmy odpowiedzi na kilka nurtujących nas pytań w związku z zachowaniem podczas snu, karmienia, odbijania, przewijania oraz zwróciła nam uwagę na niepokojące objawy jak np. krótkie wędzidełko. Zostaliśmy także poinstruowani na temat pielęgnacji. Oprócz tego wszystkiego, wnikliwie zbadała żonę pod kątem laktacji i rekonwalescencji po cesarskim cięciu. Jesteśmy też bardzo wdzięczni za możliwość telefonicznych konsultacji.

Piotr Siwińskitata Janka

Profesjonalne wsparcie Pani Marty było dla mnie nieocenione w pierwszych tygodniach życia mojego Synka. Jej wiedza oraz ciepłe podejście pełne życzliwości były dla mnie ogromnym wsparciem, zarówno jeśli chodzi o pielęgnację maluszka jak i karmienie piersią oraz dolegliwości połogowe. Polecam kontakt z Panią Martą wszystkim mamom – tym, które dopiero debiutują w tej roli jak tym, które chcą zapoznać się z aktualnymi zaleceniami, które znacznie ułatwią opiekę nad dzieckiem.

Gosia Goralewskamama Leona

Z pomocy Pani Marty miałam przyjemność korzystać w ciąży, przy stymulacji laktacji, a potem w problemach z hiperaktywnym wypływem. W tym momencie jestem mamą 14 miesięcznej dziewczynki, a nasza przygoda z karmieniem trwa nadal. Pani Marta jest osobą posiadającą nowoczesną wiedzę, dokładnie wszystko tłumaczy, jest bardzo zaangażowana, a przy tym niezwykle cierpliwa i empatyczna. Po spotkaniu z nią zawsze czułam się podbudowana i zmotywowana. Myślę, że wrócę jeszcze nie raz do Pani Marty i będę ją polecać wszystkim znajomym.

Katarzyna Stępowskamama Klary

Całym sercem polecam! Przez 3 lata szukałam pomocy u różnych specjalistów. Pani Marta jako jedyna się nie poddała, analizowała i wspierała w poszukiwaniu przyczyny moich problemów laktacyjnych. Problem powtarzał się przy pierwszym jak i drugim dziecku. Dzięki wytrwałości, wrażliwości, dociekliwości, konsultacji z wieloma specjalistami oraz ogromnej wiedzy niezwykle rzadka diagnoza została postawiona. Dla mnie położna nr 1 z prawdziwym powołaniem! Po prostu dziękuję.

Patrycja Wilczewskamama Jakuba i Klary